Kultura

Máte dovolenou spojenou s kulturními zážitky? Tak to jste při výběru Mariánských Lázních na správné stopě! Užijte si příjemný divadelní večer v Městském divadle, zaposlouchejte se do líbivých tónů hudby při koncertech Západočeského symfonického orchestru či dalších z mnoha hudebních festivalů, zajděte do kina Slavia nebo si užijte některou z tradičních i jednorázových akcí pořádaných napříč Mariánskými Lázněmi. Díky kalendáři akcí snadno zjistíte, která zajímavá událost se koná zrovna při vašem pobytu.

  • Kulturní tipy na léto 2020
  • Park Boheminium
  • Městské muzeum

Když v kalendáři akcí nenajdete nic, co by vás oslovilo, zajděte do parku Boheminium na vrchu Krakonoš, čtvrtého největšího parku miniatur v Evropě! Ten je unikátní nejen svým jedinečným zasazením do přírody, ale i širokou nabídkou do detailu propracovaných modelů českých památek v měřítku 1:25. 

Vydat se můžete také do Městského muzea nebo na komentované prohlídky města, které vám přiblíží ty nejzajímavější památky a události Mariánských Lázní.

Kultura s dětmi? Zapomeňte na znuděné zívání a všetečné otázky. Animační tým Coolonády se postará o program, zábavu i o hlídání vašich dětí, zatímco vy si budete užívat pohodový zážitek dle vlastního výběru. Už spřádáte plány?

Mariánské Lázně: Volba č. 1 roku 2020 pro rodinnou dovolenou

● Celodenní animační program pro děti od 3 do 15 let

● Hlídání dětí od kojeneckého věku

● Wellness, relax, romantika i sport pro rodiče

● Klimatické lázně posilující imunitu

● Jednoduchá dopravní dostupnost jen 2 hodiny po dálnici nebo Pendolinem z Prahy

Zobrazit hotely